Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Rollupy / Banery

Banery to najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej. Oferujemy kilka wariantów wydruków na podłożu, dostosowanym do warunków zewnętrznych, gwarantującym trwałość. 

Baner frontlit (druk solwentowy)

Baner Frontlit 500 to uniwersalny materiał bannerowy typowy do realizacji wielkoformatowych. Jego konstrukcja składa się z mocnej siatki poliestrowej laminowanej PVC.Gładka powierzchnia oraz matowe lub błyszczące wykończenie uwydatnia intensywność drukowanych kolorów.Zastosowanie:Znajduje zastosowanie na zewnątrz jako nośnik reklamy na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi oraz… Zobacz więcej »

Baner frontlit (druk UVGel)

Baner Frontlit 500 to uniwersalny materiał bannerowy typowy do realizacji wielkoformatowych. Jego konstrukcja składa się z mocnej siatki poliestrowej laminowanej PVC.Gładka powierzchnia oraz matowe lub błyszczące wykończenie uwydatnia intensywność drukowanych kolorów.Zastosowanie:Znajduje zastosowanie na zewnątrz jako nośnik reklamy na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi oraz… Zobacz więcej »

Baner odblaskowy

REFLEKTON Banner Pryzmatyczny R-3900S to laminowany banner odblaskowy PVC do produkcji jednostronnych grafik reklamowych doskonale widocznych zarówno w dzień, jak i w nocy.Banner o wysokich parametrach odblaskowości oświetlany przez reflektory samochodowe wyróżnia się spośród innych reklam w trudnych warunkach oświetleniowych.Zastosowanie:Konstrukcja mikro-pryzmatycznych soczewek w połączeniu z mocnym… Zobacz więcej »

Materiał do roll’upów

Neschen Solvoprint PP Nolite 210 to biały film z polipropylenu o grubość ok. 210 µm. Jest matowy i posiada specjalna powłoką do druku. Wyrób dedykowany jako nośnik grafiki do tworzenia systemów roll'up. Posiada dobrą odporność na zadrapania i wodę (po całkowitym wyschnięciu wydruku). Cechuje się bardzo dobrą płaskością, nieprzejrzystym jasno szarym tyłem oraz jest przyjazny dla środowiska (nie zawiera… Zobacz więcej »

Rollup z wydrukiem

Kompletny RollUp. Mechanizm napinający - Roll Up Premium Mosquito 80 x 200 cm z zamontowanym wydrukiem w technologii UV Gel na materiale Neschen PP NOLITE.Kaseta:- dostępne szerokosći 80 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm- Listwa zatrzaskowa.- dwie obrotowe stopy dla lepszej stabilności.- anodowane srebrne aluminium.- wyściełana od środka torba transportowa.Wydruk:Wydruk UV Gel na materiale dedykowanym do… Zobacz więcej »