Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Wydruki na tkaninach

Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na prezent, którym mogłoby być zdjęcie wydrukowane na płótnie czy potrzebujesz dla swojej firmy atrakcyjnego materiału do podświetleń u nas znajdziesz rozwiązanie obu tych problemów.

Wybierz dowolne zdjęcie lub grafikę a my wydrukujemy Twój projekt na wybranej przez Ciebie tkaninie

Płótno canvas

APEX PREMIUM CANVASPłótno 296g do druku tuszami latexowymi, solwentowymi oraz UV, nie pęka na brzegach po naciągnięciu na blejtramę. Głęboki splot oraz coating materiału sprawia iż przypomina naturalne płótno dzięki czemu można używać go do druku reprodukcji, obrazów itp. Materiał pozwala osiągnąć żywe i ostre kolory. Zobacz więcej »

Tkanina poliestrowa do podświetleń

Berger Textiles Samba Basic FR 180g charakteryzuje się pojedynczym coathingiem i mniejszym ciężarem. Niemniej właściwości druku w technologiach HP Latex, solwent, UV czy sublimacja transferowa pozwalają uzyskać bardzo satysfakcjonujące rezultaty kolorystyczne. Materiał wykonany jest w 100% z poliestru, jest lekki, zwiewny, nie strzępi się i nie gniecie. Produkt posiada certyfikat trudnopalności.Cechy… Zobacz więcej »

Mikrofibra

Mikrofibra to włóknina składająca się w 70% z poliestru oraz w 30% z poliamidu. Do produkcji nie jest stosowany żaden klej ani inne środki chemiczne, dlatego bez obaw można go stosować. Materiał posiada certyfikat OEKO TEX 100, klasa 1. Materiał jest oddychający, szybkoschnący, bardzo chłonny, wielorazowy, nie podrażnia skóry, jest hipoalergiczny. Nie przepuszcza cząstek stałych większych od 0,1 mikrona,… Zobacz więcej »

Rolety zaciemniające

321Tkanina poliestrowa 280g/320g z powleczeniem PU. Gładka, równa, stabilna wymiarowo powierzchnia pozwala na użycie materiału do produkcji rolet zaciemniających, dekoracji scenicznych. Materiał dzięki obustronnemu powleczeniu można zadrukowywać z obu stron. Zastosowany coatching pozwala na uzyskanie żywych, ostrych kolorów beż obawy przed prześwitywaniem.Powleczenie poliuretanowe dodatkowo pozwala… Zobacz więcej »

Roleta niezaciemniająca

Tkanina poliestrowa 260g z powleczeniem PU. Gładka, równa, stabilna wymiarowo powierzchnia pozwala na użycie materiału do produkcji rolet niezaciemniających, grafik naściennych, dekoracji scenicznych, zadaszeń, namiotów lub jako tkanina obiciowa. Materiał charakteryzuje się bardzo dobrym odwzorowaniem barw, dokładnością konturową uzyskaną dzięki ścisłemu splotowi. Produkt przeznaczony jest do druku… Zobacz więcej »