Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Tapety / Fototapety

Tapety lub fototapety to najlepszy sposób na zmianę wnętrza Twojego domu lub biura. Zwłaszcza, kiedy ściany może ozdobić wyjątkowy wzór, może nawet Twojego autorstwa. Nie musisz wybierać ze sklepowych półek - znajdź grafikę lub zdjęcie, a my wydrukujemy je na wybranym przez Ciebie podłożu, przeznaczonym do wyklejania ścian lub innych powierzchni. To profesjonalny druk, spełniający wszelkie normy ekologiczne, zapewniający bezpieczeństwo użytkowania.

Tapeta samoprzylepna

Niezwykle szybka i kreatywna dekoracja ścian z możliwością personalizacjiFolia przeznaczona do grafik ściennych, dzięki której projektant może poczuć się swobodnie i tworzyć jeszcze bardziej ambitne wnętrza. Seria produktów zachwyca nowoczesnymi i atrakcyjnymi wzorami faktur, gwarantuje sprawną oraz szybką aplikację, jak również zapewnia niezawodność podczas procesu drukowania.Folie oferują szeroki… Zobacz więcej »

Tapeta winylowa

Neschen Solvoprint Wallpaper NW to matowa tapeta winylowa na nośniku flizelinowym (białe mięsiste PCW na podkładzie flizelinowym), przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji tapet. Tapeta umożliwia uzyskanie fotorealistycznej jakość druku oraz jest szybkoschnąca i odporna na zarysowania. Produkt dostępny jest w trzech strukturach wykończenia powierzchni: smooth… Zobacz więcej »

Tapeta papierowa

Papier latexowy do aplikacji naściennej jako tapeta, do druku tuszami latexowymi, solwentowymi oraz UV, łatwy do nakładania za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania (konieczność dokupienia kleju do tapet) Nawój 45,7 lub 61m, szer. 1,067, 1,372, 1,524. Zobacz więcej »

Tapeta flizelinowa

Neschen Performance Wallpaper to strukturalna tapeta flizelinowa przeznaczona do tworzenia fototapet i aplikacji na ścianie przy użyciu standardowych narzędzi. Tapeta jest szybkoschnąca oraz odporna na zarysowanie i rozerwanie. Produkt posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: C-s1,d0 (trudnopalne). Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC, a gotowa tapeta oznaczenie… Zobacz więcej »