Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Tapety / Fototapety

Tapety lub fototapety to najlepszy sposób na zmianę wnętrza Twojego domu lub biura. Zwłaszcza, kiedy ściany może ozdobić wyjątkowy wzór, może nawet Twojego autorstwa. Nie musisz wybierać ze sklepowych półek - znajdź grafikę lub zdjęcie, a my wydrukujemy je na wybranym przez Ciebie podłożu, przeznaczonym do wyklejania ścian lub innych powierzchni. To profesjonalny druk, spełniający wszelkie normy ekologiczne, zapewniający bezpieczeństwo użytkowania.

Tapeta samoprzylepna

Neschen L-UV Wallpaper Smooth / Sand ADH to samoprzylepna tapeta celulozowo-flizelinowa przeznaczona do tworzenia własnych aranżacji wnętrz (fototapet). Tapeta występuje w dwóch wersjach struktury powierzchni: gładkiej (smooth) i drobnego piasku (sand). Produkt jest samoprzylepny i nie wymaga stosowania zewnętrznego kleju. Zastosowany w tapecie klej akrylowy jest trwale elastyczny i charakteryzuje… Zobacz więcej »

Tapeta winylowa

Neschen Solvoprint Wallpaper NW to matowa tapeta winylowa na nośniku flizelinowym (białe mięsiste PCW na podkładzie flizelinowym), przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do aplikacji tapet. Tapeta umożliwia uzyskanie fotorealistycznej jakość druku oraz jest szybkoschnąca i odporna na zarysowania. Produkt dostępny jest w trzech strukturach wykończenia powierzchni: smooth… Zobacz więcej »

Tapeta papierowa

Tapeta APEX premium to oryginalny, trwały materiał latexowy ( papier powleczony cienką warstwą lateksu)  o gładkiej lekko satynowej powierzchni. Nie przepuszcza kleju, idealnie oddaje barwy. Zapewnia świetny wygląd ścian przez lata. Nakładanie odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania. Cechy: - maksymalna szerokość zadruwoanego brytu: 148 cm - sposób klejenia: standardowe narzędzia… Zobacz więcej »

Tapeta flizelinowa

Neschen Sovloprint Performance Wall Grip to polimeryczna, biała, matowa folia z PCW o gr. 100 µm. Nie zawiera ftalanów i innych szkodliwych związków. Folia przeznaczona jest do aplikacji na gładkie ściany lub inne słabo przyczepne powierzchnie wewnątrz pomieszczeń (płyty OSB, sklejkę, tworzywa sztuczne, itp.). Materiał dedykowany jest do zadruku technologią lateksową, solwentową oraz UV. Produkt zapewnia… Zobacz więcej »