Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Folie specjalne

Folie do zadań specjalnych - zależnie od podłoża, na którym chcesz umieścić materiał lub od efektu który chcesz uzyskać możesz wybrać jeden z naszych specjalnych materiałów do druku.

Folia adhezyjna

Folia samoprzylepna bez kleju. Jest to zasługa właściwości adhezyjnych materiału, czyli jego naturalnego przywierania do płaskiej, gładkiej powierzchni, np. szyby.Nadaje się do klejenia różnych powierzchni np. na płytach komercyjnych, szkle, metalu lub plastiku. Szczególnie nadaje się do stosowania na gładkich i lekko zakrzywionych powierzchniach. Poli-PRINT 150 Cling idealnie nadaje się do krótkotrwałej… Zobacz więcej »

Folia flex

POLI-TAPE Turbo Print 4046 to wysokiej jakości, gładka, matowa, folia termotransferowa idealna do druku w technologiach HP Latex i solwentowej. Do zalet produktu należy zaliczyć szybkość aplikacji i stosunkowo niską temperaturę roboczą.Cechy produktu:szybka i łatwa aplikacja - już po 3 sekundach,materiał z warstwą nośną, która nie przywiera do podłoża,posiada matową powierzchnię eliminującą odblaski,pozwala… Zobacz więcej »

Folia odblaskowa

REFLEKTON R-3000 to 3-letnia komercyjna folia odblaskowa solwentowa o strukturze wielowarstwowej. Składa się z milionów mikrokulek szklanych o wysokim współczynniku załamania światła, równomiernie rozłożonych w przezroczystej folii plastycznej, odpornej na warunki pogodowe. Warstwa kleju folii uaktywniana poprzez docisk, została opracowana, tak aby miała minimalną przyczepność początkową, co pozwala… Zobacz więcej »

Folia magnetyczna

Folia magnetyczna Magnaflex MAG SLIM jest wysokoenergetycznym materiałem magnetycznym o grubości 0,5mm przeznaczonym do bezpośredniego zadruku. Oferuje prosty i szybki system montażu wielkoformatowych wydruków np. na tablicach informacyjnych, środkach transportu, pomocach dydaktycznych i wszelkich formach reklamy tymczasowej. Jest doskonałym nośnikiem dla materiału Steel Paper.Cechywielokrotność użycia… Zobacz więcej »