Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Folie samoprzylepne

Folie to niezwykle popularny materiał stosowany w reklamach zewnętrznych i wewnętrznych. Folie reklamowe świetnie się sprawdzają na witrynach sklepowych, stoiskach targowych lub do oklejania pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz druk na foliach z połyskiem lub matowych oraz takich, które charakteryzują się dużą przezroczystością. Rodzaj folii możesz dobierać w zależności od potrzeb oraz wymagań projektu graficznego. Druk na folii sprawdzi się w przypadku zewnętrznych i wewnętrznych materiałów reklamowych, a trwałość nadruków na folii sprawia, że ten rodzaj materiału będzie dobrym wyborem, kiedy w grę wchodzą najbardziej wymagające kreacje.

Folia monomeryczna

Folia monomeryczna Avery Dennison MPI 3000 to seria białych folii 95 mikronowych, monomerycznych, krótkookresowych. Trwałość folii z tej grupy to 3 lata w wersji niezadrukowanej, w wersji zadrukowanej 2 lata. Przeznaczona do aplikacji na płaskie powierzchnie nie posiadające zagłębień i przetłoczeń. Stosować je można zarówno do wewnątrz np. plansze, nalepki, naklejki jak i na zewnątrz np. oznakowania,… Zobacz więcej »

Folia polimerowa

Arlon DPF 4550 to biała folia polimeryczna z PVC o wysokim połysku i grubości 70 µm. Folia zapewnia uzyskanie fotorelistycznego wydruku oraz wysoką jakość w konkurencyjnej cenie. Materiał przeznaczony jest do tworzenia aplikacji z średniookresowym terminem wykorzystania.Folia posiada permanentny klej w trzech wersjach: G – transparentny lity; GT – szary lity oraz GTX – szary kanalikowy. Wersje z szarym… Zobacz więcej »

Folia samochodowa (wylewana)

3M Print Wrap Film IJ 180mC to nowa rodzina wysokiej jakości wylewanych folii graficznych firmy 3M. Wyprodukowane z zastosowaniem najważniejszych technologii 3M. Posiadają niewidoczne gołym okiem mikrokanaliki ułatwiające usuwanie powietrza oraz klej Comply aktywowany dociskiem. Charakteryzują się mocnym kryciem (poza wersją transparentną), elastycznością i rozciągliwością aż do 130% - przy aplikowaniu… Zobacz więcej »

Folia EasyDOT

Biała folia do druku z klejem kropeczkowym DOT, która umożliwia łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni! Folia posiada specjalny klej DOT, który umożliwia łatwą aplikację bez bąbli oraz ewentualne przeniesienie aplikacji w inne miejsce bez utraty właściwości klejących materiału. W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość poprawki bez… Zobacz więcej »

Folia okienna OWV

Folia OWV to specjalny rodzaj folii o perforowanej powierzchni. Gęsto i równomierne rozmieszczone niewielkich rozmiarów otwory nadają jej półprzepuszczalny dla światła charakter. Przyjemny dla oka efekt graficzny uzyskuje się po zadruku folii OWV. Zaaplikowana na szybę okienną lub samochodową (pojazdu) doskonale pełni funkcje estetyczne lub reklamowe. Z uwagi na swój półprzepuszczalny dla światła… Zobacz więcej »

Folia szroniona

Folia dekoracyjna LG LC5510 imitująca piaskowane szkło (etched glass) lub imitacja szkła mrożonego to folia, która imituje po naklejeniu powierzchnię zmrożonej lub wypiaskowanej szyby.ZASTOSOWANIEDoskonale nadaje się do oklejania witryn wystawowych, ścianek działowych w biurach czy drzwi szklanych. Dzięki swojej nieprzezroczystości stosowana jest także do ograniczenia przezierności szkła np. w karetkach… Zobacz więcej »

Folia podłogowa

Neschen DOT Print and Walk to unikatowa folia do aplikacji na podłodze wewnątrz pomieszczeń. Nie wymaga laminowania! Umożliwia łatwą i szybką aplikację bez udziału grupy specjalistów - nawet przy wyklejaniu dużych powierzchni! W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość poprawki bez szkody dla końcowego efektu. Folia posiada strukturę drobnego piasku. DOT Print’n’Walk jest matową folią monomeryczna… Zobacz więcej »

Folia ścienna

Arlon DPF 510 Ultra Tack to folia monomeryczna o grubości 100 µm z klejem typu ultra tack. Folia dostępna jest kolorze białym i wykończeniu połysk lub mat. Produkt posiada permanentny, lepki klej o szarej barwie. Dwustronnie powleczony polietylenem podkład, umożliwia łatwą instalację oraz gwarantuje, że folia podczas druku nie faluje na skutek ciepła emitowanego z drukarki. Lepki klej na bazie rozpuszczalnika… Zobacz więcej »