Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Wydruki na papierze

Obszerna kategoria produktów obejmująca wiele rodzajów papierów przeznaczonych do druku wielkoformatowego oraz do różnych zastosowań, takich jak plakatowe (niski koszt materiału obarczony krótszą trwałością), billboardowe (typu BlueBack – papiery odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV z niebieskim spodem). W zależności od przeznaczenia można skorzystać z ekonomicznych lub droższych papierów o szlachetniejszym wykończeniu i oferujących najwyższą jakość wydruków oraz trwałość (wielkoformatowe papiery fotograficzne). 

Plakat jednostronny

APEX PREMIUM CITY LIGHTPowlekany papier 150g do zadruku tuszami latexowymi, solventowymi oraz UV. Wysoki stopień bieli, stabilność wymiarowa oraz równomierne rozłożone włókna celulozowe pozwalają na wykorzystanie produktów do najbardziej wymagających grafik i plakatów. Dzięki doskonałej, równej strukturze papiery można używać jak materiał do podświetleń, w kasetach ram przystanków autobusowych, kasetonach… Zobacz więcej »

Plakat dwustronny

APEX PREMIUM Papier do druku dwustronnego FR mat 230gPapier do zadruku tuszami latexowymi. POSIADA CERTYFIKAT TRUDNOZAPALNOŚCI M1.Zastosowanie: dwustronne plakaty, grafiki.  Zobacz więcej »

Papier fotograficzny

APEX PREMIUM papier fotograficzny 220gPapier fotograficzny błysk z wydrukiem w wysokiej jakości z odpowiednim nafarbieniem oraz odzwierciedleniem w 95% przestrzeni barwnej sRGB. Materiał przeznaczony jest do druku wielkoformatowych zdjęć, fotografii i wysokojakościowych grafik. Fotografia artystyczna. Wystawy zdjeć. Zdjęcia pod antyramy. Zobacz więcej »

Billboard (druk solwentowy)

APEX PREMIUM Papier Blue Back 120 g Papier do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, przeznaczony do zadruku tuszami latexowymi, solwentowymi oraz UV.Materiał odporny jest na działanie czynników atmosferycznych (śnieg, deszcz, wiatr, zmienne temperatury).W związku z częstymi zmianami ekspozycji, idealnie zaspokaja ekonomiczne potrzeby klientów, gdyż jest to jeden z najtańszych mediów do druku.Cechy… Zobacz więcej »

Billboard (druk UV Gel)

APEX PREMIUM Papier Blue Back 120 g Papier do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, przeznaczony do zadruku tuszami latexowymi, solwentowymi oraz UV.Materiał odporny jest na działanie czynników atmosferycznych (śnieg, deszcz, wiatr, zmienne temperatury). W związku z częstymi zmianami ekspozycji, idealnie zaspokaja ekonomiczne potrzeby klientów, gdyż jest to jeden z najtańszych mediów do druku.Cechy… Zobacz więcej »

Papier pakowy kraft (naturalny)

Papier pakowy kraft 70 gsm w arkuszach idealny do pakowania, owijania i zabezpieczania przedmiotów.Często spotykany w e commerce, barach, restauracjach czy w produkcji toreb cateringowych. Zobacz więcej »

Papier samoprzylepny

PAPIER IKONOS PROFIFLEX MPT WB NEW 130Wysokiej jakości papier naklejkowy, samoprzylepny z białym tyłem do druku reklam na drukarkach i ploterach wielkoformatowych. Bardzo dobre właściwości składania i odporność na zarysowania. Dobra absorpcja atramentu i czas schnięcia. Materiał z rolii wykorzystywany do drukub billbordów i plakatów reklamowych. Materiał nadaje sie do wszystkich ploterów i drukarek… Zobacz więcej »