Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Materiały do podświetleń

Jeśli chcesz by reklama Twojej firmy przykuwała wzrok także po zmroku wykorzystaj druk na materiałach do podświetleń. W naszej ofercie znajdziesz folie, klisze i tkaniny, które pozwolą Ci uzyskać niesamowity efekt.

Folia samoprzylepna translucentna

LG Hausys LD4910  to wysokiej jakości samoprzylepna 5-letnia, polimerowa , biała folia PVC, translucentna , matowa przeznaczona do penłokolorowego druku grafiki podświetlanej. Idealnie przyjmuje barwy, a dzięki zastosowaniu technologii druku latexowego oraz specjalnie dobranych profili kolorystycznych, nie blednie podczas podświetlenia zachowując nasycone kolory.idealna do druku lateksowego i UVtrwałość… Zobacz więcej »

Klisza poliestrowa do podświetleń

Neschen Solvoprint Citylight Superior to sztywna, uniwersalna folia poliestrowa przeznaczona do tworzenia grafiki typu citylight i backlight.Dedykowana jest do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.Gwarantuje wysokiej jakości i przyciągający uwagę efekt graficzny. Posiada bardzo dobrą odporność na zadrapania i wodę oraz wysoką stabilność wymiarową. Umożliwia uzyskanie wysokiej jakość fotorealistycznego… Zobacz więcej »

Tkanina poliestrowa do podświetleń

Berger Textiles Samba Basic FR 180g charakteryzuje się pojedynczym coathingiem i mniejszym ciężarem. Niemniej właściwości druku w technologiach HP Latex, solwent, UV czy sublimacja transferowa pozwalają uzyskać bardzo satysfakcjonujące rezultaty kolorystyczne. Materiał wykonany jest w 100% z poliestru, jest lekki, zwiewny, nie strzępi się i nie gniecie. Produkt posiada certyfikat trudnopalności.Cechy… Zobacz więcej »